poniedziałek, 22 lipca 2013

Przez 2 dni .

Hejka,dawno mnie tu nie było,wiem o tym. Ale mówię,że przynajmniej codziennie jestem na asku: 
http://ask.fm/Usieek, i na fb : https://www.facebook.com/asia.rawinis , proszę pytać i zapraszać ;)


 Wczoraj,ah,kocham. Festyn w Wiżajnach. Pojechałam na niego o 15 około z dziadkiem i Anią.Byliśmy tam 2 godziny. Było gorąco ostro,ależ trudno :D . a co było najlepsze? Ja sb stoję i się rozglądam, a tu Olcia podchodzi i : heja Asia. Ona po prsotu to powiedziała i stała. Ja " naskoczyłam" na nią , pprzytulałam ją z 5 minut XD . Potem jeszcze ogarnęłam w końcu,że ona tu na pawdę jest. Jak ja straaasznie za nią teskiłam ♥♥♥
A teraz trochę żałosności: HEJTY HEJTY HEJTY 0,0/ Przerastają mnie anonimowe hejciki. Podejrzewam parę osób,i zapewne się nie mylę.

Kocham was :*:*:*:*:*:*:*:*:*
P.S. Może jutro też będę,czas i babcia pokaże :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz