wtorek, 23 lipca 2013

DOM

Hejka,obiecany post :)
Mama rano do mnie dzwoni : pakuj się tata już jedzie. Ja skaczę po łóżku dosłownie, bo byłam tam około 2 tygodnie i mi wcale już się tam siedzieć nie chciało.
A więc teraz już jestem w domu,z kochanym bardzo szybkim internetem,przyjaciółmi,rodziną,tsaa.
nie wiem co mam dalej napisać, może to, że się nudzę i wybieram po między tym a tym, chodzi o to,że za 2 tygodnie są moje urodziny. Na Allegro " wynalazłam " mp5 ( który mi się podoba bardzo ) i SmartPhone ( który mi się podoba bardzo ).
MP5:http://allegro.pl/4gb-odtwarzacz-mp5-mp4-mp3-lcd-3-ladowarka-m44-i3415956175.html
SMARTPHONE:http://allegro.pl/smartphone-f8-2xsim-dotykowe-3-2-lcd-plmenu-t22-i3406713918.html
Wiem,że za bardzo wymyślam,tak tak tak. Kiedyś wybierałam już co chcę dostać,masakra ze mnie XD
ale teraz na oku mam te oto dwa cudeńka. smartphone - 8 dni do końca, a mp5 - 28 dni do końca.
Więc muszę szybko się zdecydować. Ogólnie to nie mam pojęcia czy ktoś czyta tego bloga, proszę, jeśli ktoś go czyta,to dajcie znać lub komentarz :P To głupie,ale staram się bardzo długo o przynajmniej jeden jedyny komentarz. A mam około 1000 wyświetleń,więc chyba ktoś go odwiedził -,-'.
Z góry thanks very very much. ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz