hej hej hej hej ;) :*
tu macie moje polyvore ; http://usieek.polyvore.com/
KONKURS!!!!!!!!!!!!
- tworzycie stylizację na http://www.polyvore.com/
- wysyłacie ją na mój mail: asia.rawinis@onet.pl
- Konkurs trwa od 8 lipca do 1 sierpnia 2013 r.( do godziny 24:00 )
- W mailu podajcie mi swoje imię i miasto, w którym mieszkacie, np. Kasia, Warszawa. W temacie: Konkurs.
- Możecie wysłać TYLKO JEDNĄ stylizację (link do stylizacji).
- Ogłoszenie wyników konkursy nastąpi 3 sierpnia 2013 r.
- Jest tylko 1 miejsce, nie ma 2, 3 i wyróżnień.
- Udział w konkursie może wziąć każdy. Bez względu na wiek, płeć etc.
Nagrody:
- Dodanie stylizacji na moim blogu.
- Podanie linków do stron, które ta osoba posiada, np. ask, photoblog na moim blogu.
- 100 like'ów na ask.fm
Jeśli macie jeszcze jakieś pytania piszcie do mnie na moim Facebooku: https://www.facebook.com/asia.rawinis
Życzę powodzenia :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz