niedziela, 7 lipca 2013

KONKURS

hej hej hej hej ;) :*
tu macie moje polyvore ; http://usieek.polyvore.com/
KONKURS!!!!!!!!!!!!
  • tworzycie stylizację na http://www.polyvore.com/
  • wysyłacie ją na mój mail: asia.rawinis@onet.pl
  1. Konkurs trwa od 8 lipca do 1 sierpnia 2013 r.( do godziny 24:00 )
  2. W mailu podajcie mi swoje imię i miasto, w którym mieszkacie, np. Kasia, Warszawa. W temacie: Konkurs. 
  3. Możecie wysłać TYLKO JEDNĄ stylizację (link do stylizacji).
  4. Ogłoszenie wyników konkursy nastąpi 3 sierpnia 2013 r.
  5. Jest tylko 1 miejsce, nie ma 2, 3 i wyróżnień. 
  6. Udział w konkursie może wziąć każdy. Bez względu na wiek, płeć etc.


Nagrody:
  • Dodanie stylizacji na moim blogu.
  • Podanie linków do stron, które ta osoba posiada, np. ask, photoblog na moim blogu.
  • 100 like'ów na ask.fm
Jeśli macie jeszcze jakieś pytania piszcie do mnie na moim Facebooku: https://www.facebook.com/asia.rawinis

Życzę powodzenia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz