środa, 10 lipca 2013

Czekanie na mamę.

jest za 15 północ,super. Ja czekam na mamę,bo siostra poszła spać,a muszę mamie otworzyć.
I się nudzę troszkę. Mama powinna wrócić gdzieś za 20 minut.Niby krótko,ale będzie mijało to strasznie długo,bo się nudzę. Dziś miała być notka o stronach internetowych,ale nie zdążyłam,więc będzie teraz :

  Co sądze o niektórych stronach internetowych?

Facebook: Portal do czatowania, wstawiania,lajkowania,komentowania zdjęć etc.
Niektórzy myślą,że facebook to portal,gdzie wstawia się słit focie, które mnie denerwują.
Moja znajoma ma około 300 foci kamerkowych ,a najgorsze jest to, że wszystkie są bardzo podobne.
Taki tapir ma ich chyba z 400. ja bym tak nie mogła.

ask: Strona do zadawania pytań i odpowiadania na nie.Niektórzy używają go do pokazywania swojej ludzkiej głupoty w odpowiedziach lub anonimowych pytaniach.  Większość ludzi zamiast pytań " zadają " zdania twierdzące lub rozkazujące, typu " daj jakieś zdjęcie" , " mam taką samą bluzkę " .

Youtube: Strona do oglądania i wstawiania różnych filmików. Nie mam nic do youtube.

moja opinia.


za 5 24, idę budzić Wiolę . o__0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz