piątek, 26 lipca 2013

chyba dziś PIĄTEK

 Ta,sprawdziłam,dziś piątek,26 lipca. Jak wiecie albo nie wiecie, 5 sierpnia są moje urodziny,
( już wam chyba mówiłam w innym poście ). <--- w tym innym poście pytałam was ( chociaż odpowiedzi nie dostałam jak zwykle ) co lepsze: mp5 czy smartphone. Sama wybrałam:smartphone.
Jeeeeeej,za 9 dni moje urodziny ♥♥♥ Wyczuwam długi post na blogu :3
Dziś dużo zrobiłam kolekcji na polyvorku,bo się nudzę. Postanowiłam,że już mi sie nie chce robić tych kolekcji, bo wolę założyć nowego bloga ( nie,tego nie usunę ) o czym innym. Tylko właśnie zastanawiam się o czym. Myślę o stardollu, bo uwielbiam go, byłyby tam różne darmówki,hot or not, etc. Tylko to jest skomplikowane wszystko. Trzeba pamiętać,kiedy ma być np. hot or not,a kiedy darmówki, i ogólnie, na pewno miałyby być jakieś konkursy, na które bym nie miała czasu,ale byłoby łatwiej,jakby ludzie komentowali go tak jak tu,czyli NIC. Komentarze zmotywują mnie, zobaczycie. Komentarze,dają trochę tego sensu prowadzenia tego bloga. Więc jeśli ktoś to czyta,a nie komentuje ( chociaż nie wiem czy ktoś to czyta,mam nadzieję,że tak ) to proszę o komentowanie. Nie wymuszam ani nic,ale widziałam ile mam wyświetleń, no więc ludzie,helooł.
Chyba zrobię 1 notkę tematyczną, o hejterach :-)))
/ Usieek <3

2 komentarze: