Miałam na prawdę bardzo wielką nadzieję, że w wakacje,u babci będę miała dużo czasu,aby pisać notki.
Niestety,dopiero o 16 jestem wolna, bo pomagam babci, a o 16 to gorąco jest strasznie i idę do wody.
PRZEPRASZAM BAARDZO MOCNO,wybaczycie? :) Mam nadzieję, że tak, a teraz przejdźmy do dzisiaj.
ciepło bardzo,upalnie wręcz *_*. Iza dzisiaj pojechała do domu,szkoda.Ja jadę w sobotę.Szczerze,mogłabym pojechać nawet i dziś, bo strasznie gorąco, wiem , że w mieście byłoby gorej, no ale tam to są przyjaciółki,koleżanki,znajomi. A tu tylko Kasię mam. Trzeba troszeczkę się ogarnąć z tymi notkami, niby się nudzę,a nie mam czasu ich pisać. Więc tak:Przed obiadem 2 godziny nad jeziorkiem,ahh ♥.
Po obiedzie do kasi, byłam tam 3 godziny,już nie będę opisywała , ale było bardzo super ;3.
no i teraz piszę.
Czekam na odpowiedzi na asku od chyba 3 osób; Poziom,i jakichś 2 chłopaków,jeden ma taką dłuugą grzywę :------/
Do jutra ( chyba ;/ ) ♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz