Już lipiec, to tak szybko zleciało ♥
Dziś byłam u Kasi.Było super *,* Skakałyśmy na trampolinie,jadłyśmy czereśnie,sernik i jagody,grałyśmy w twistera i monopoly,bawiłyśmy się w szkołę i kręciłyśmy hula hop . faza była ;)
Dzisiaj ma przyjechać Iza, Albo już jest,albo jeszcze przyjedzie.Wolałabym , żeby już była,bo wieje nudą.
Krótka notka. Jak coś się jeszcze zdarzy,to napiszę ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz