środa, 17 lipca 2013

Ciepełko powraca ^_^

Heja.Dziś jest bardzo ciepłoo ♥ znów jestem u babci.Tak.Ale tym razem z Wiolą. Jadę dziś z nią 16 km w dwie strony do Wiżajn. Extra XD  Trzeba pracować na takie nóżki jak ma Tapir *_____*
hahahahhahahahhahaha ale dziś najlepsze było , jak siedziałam na 6obcy i wkręcałam ludzi,że jestem one direction :D Pisałam po angielsku z tłumacza XDDD Kocham to robić ♥ Ja nie wierzę,że ludzie w to wierzą.
kocham go ♥
wpiszcie na yt. biegnijmy dawid kiatkowski. Zakochacie się ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz