hahahahhahahahhahaha ale dziś najlepsze było , jak siedziałam na 6obcy i wkręcałam ludzi,że jestem one direction :D Pisałam po angielsku z tłumacza XDDD Kocham to robić ♥ Ja nie wierzę,że ludzie w to wierzą.
wpiszcie na yt. biegnijmy dawid kiatkowski. Zakochacie się ♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz