poniedziałek, 8 lipca 2013
błękitne końcówki
Dziś będę malowała końcówki bibułą na błękitny. Ma wyjść tak:
ale znając życie tak nie wyjdzie ( smuteczek ) :(. Od wczoraj ( godz. 22 ) jestem w końcu w domciu.
Dziś idę z Natalą gdzieś pochodzić,jeszcze muszę ją namówić żeby wyszła,bo jeszcze się nie umówiłyśmy.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz