Joanna's blog

poniedziałek, 8 lipca 2013

błękitne końcówki

Dziś będę malowała końcówki bibułą na błękitny. Ma wyjść tak:
ale znając życie tak nie wyjdzie ( smuteczek ) :(. Od wczoraj ( godz. 22 ) jestem w końcu w domciu.
Dziś idę z Natalą gdzieś pochodzić,jeszcze muszę ją namówić żeby wyszła,bo jeszcze się nie umówiłyśmy.

Autor: Unknown o 04:28
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil

Wyświetlenia ♥ ♥

Moja lista blogów

  • Lucy
    podsumowanie tygodnia
  • MAFFASHION
    mix inspirations 25/05/15
  • TAPIR

ARCHIWUM BLOGA

  • ►  2014 (20)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (5)
    • ►  kwietnia (2)
    • ►  marca (4)
    • ►  lutego (1)
    • ►  stycznia (6)
  • ▼  2013 (69)
    • ►  grudnia (5)
    • ►  listopada (5)
    • ►  października (3)
    • ►  września (2)
    • ►  sierpnia (12)
    • ▼  lipca (20)
      • dzień z Patrycją
      • notka tematyczna: hejterzy
      • chyba dziś PIĄTEK
      • Moda musi być.
      • CZUJE SIĘ SUPER
      • kidrauhl ♥
      • DOM
      • Przez 2 dni .
      • LOL ♥
      • Ciepełko powraca ^_^
      • akcje,strony,one direction.
      • Najlepszy miesiąc roku 2013.
      • Czekanie na mamę.
      • Dlaczego ludzie kłamią?
      • Dzisiejszy zakup.
      • błękitne końcówki
      • KONKURS
      • wielkie zmiany na blogu ;3
      • 4 lipiec
      • 1 lipiec *,*
    • ►  czerwca (22)
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.