piątek, 26 lipca 2013

notka tematyczna: hejterzy

Od pewnego czasu w Internecie roi się od hejterów. Osób, które w jakiś sposób chcą wejść w Twoje życie i je zniszczyć. Kim oni tak naprawdę są? Czy są to ludzie, którzy nienawidzą czy może chcą zwrócić na siebie uwagę?
Ask.fm- to portal do ZADAWANIA PYTAŃ,mylę się? no właśnie,nie. 99% osób z aska najwyraźniej nie umie odróżnić obrazy(hejt) od pytania. Hejtowani użytkownicy- każdy majinne podejście do hejtów. Niektórzy ( najczęściej fejmy ) mają hejty głęboko gdzieś i przerabiają je w żart ( ja tak robię,choć fejmem nie jestem), albo po prostu odpowiadają na nie, piszą,co oni o tym myślą. A inni, bardzo się tym przejmują.
Ktoś napisze,że obrażana osoba jest grubaską,lub jest brzydka etc. to ta osoba może chcieć się zabić lub coś podobnego, a te osoby najczęściej dopiero " wprowadzają się do hejterskiego internetu" albo po prostu nie wiedziały co to ask, i dopiero założyły.  Byłbyś dumny z tego, że ktoś chciał się przez Ciebie zabić lub co gorsza, już to zrobił? Chcesz o tym e szczęściem w oczach opowiadać rodzinie/przyjaciołom/dzieciom? Chciałbyś aby one także kogoś hejtowały? A może sprawi Ci przyjemność wyzywanie Cię, poniżanie przez swoją córkę/syna? Zastanów się kilka razy zanim coś napiszesz, bo jeśli ty nie przejmujesz się hejtami, to nie znaczy, ze ktoś taki jest. Każdy jest inny, nie taki "idealny" ja Ty. Są także ludzie, którzy umierają wewnętrznie po przeczytaniu tej śmiesznie-tragicznej wypowiedzi.
Krótko mówiąc: Hejter jest osobą, która nie ma swojego życia. Chce zawładnąć Twoim i jakoś na nie wpłynąć. Jest niczym pasożyt. Bez ofiary nie potrafi funkcjonować i jeśli widzi, ze na Tobie ten cały wysiłek nie działa lub wyczerpał środki, to przerzuca się na kogoś innego.
Do hejterów: Przeszkadza Ci moja osoba? To nie wchodź na mojego aska, tumblra czy facebooka. Oszczędzisz sobie nerwów i czasu. Znajdź jakiś przyjaciół, ciesz się życiem, a nie godzinami mnie śledzisz tylko po to, by napisać, ze jestem jebnięta i nikt mnie nie lubi, nie ogląda filmików, nie czyta bloga albo do mnie nie pisze. Ktoś w tej chwili też może powiedzieć, że jesteś idiotą/idiotką, bo na 100% nie jesteś ideałem, gdyż każdy człowiek lubi coś innego. Wiem, że coś komuś we mnie się nie podoba, nie jestem pusta. Zdaję sobie z tego sprawę, więc Ty pisząc o mnie różne teksty nie pokazujesz swojej inteligencji.

( zdjęcie: z aska )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz