Przyjechała Wiki,ale nie jestem na podwórku bo pozprzeczałam się z dziewczynami,a one siedzą z wiki.
:----c
Kiedyś było inaczej.. kiedyś ten blog nazywał się fashioonandlife, czyli Moda i Życie.
Ale to nie znaczy,że tu mody być nie może.
Postanowiłam,iż czasami będę pamiętała też o modzie!!! :)
Mam też od tego polyvore ; http://usieek.polyvore.com/
tu moje zestawy z polyvora:
mam ich więcej,wzięłam pierwsze lepsze.

.jpg)

.jpg)
1&4 Najlepsze ;3
OdpowiedzUsuń