czwartek, 25 lipca 2013

Moda musi być.

Hejka,brawo dla mnie,2 posty jednego dnia. Tak,nudzę się.
Przyjechała Wiki,ale nie jestem na podwórku bo pozprzeczałam się z dziewczynami,a one siedzą z wiki.
:----c
Kiedyś było inaczej.. kiedyś ten blog nazywał się fashioonandlife, czyli Moda i Życie.
Ale to nie znaczy,że tu mody być nie może.
Postanowiłam,iż czasami będę pamiętała też o modzie!!! :)
Mam też od tego polyvore ; http://usieek.polyvore.com/

tu moje zestawy z polyvora:



mam ich więcej,wzięłam pierwsze lepsze.

1 komentarz: