Fejmem nie jestem,wie to każdy,ale chciałam powiedzieć,że sobie normalnie pisze z Tapirem, moją idolką,fejm nr.2 u mnie :3 ( kolejność fejmów u mnie: 1.Kwiat 2.Tapir 3.Poziom,Henzai,Książe na białym koniu )
no paczajcie; a teraz druga rzecz:
jar odpowiedziasmi od: Księciunio hę i Łukaż
(Łukasz Wawrzyniak ,jego drugie konto )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz