czwartek, 25 lipca 2013

CZUJE SIĘ SUPER

Witajcie,nazwa posta to:CZUJE SIĘ SUUPER.  XD
Czemu? No więc tak:
Fejmem nie jestem,wie to każdy,ale chciałam powiedzieć,że sobie normalnie pisze z Tapirem, moją idolką,fejm nr.2 u mnie :3 ( kolejność fejmów u mnie: 1.Kwiat 2.Tapir 3.Poziom,Henzai,Książe na białym koniu )
no paczajcie; a teraz druga rzecz:
jar odpowiedziasmi od: Księciunio hę i Łukaż
(Łukasz Wawrzyniak ,jego drugie konto )






siemaneeeeczko :--------))))))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz