czwartek, 11 lipca 2013

Najlepszy miesiąc roku 2013.

Jaki dla mnie jest najlepszy miesiąc 2013 roku?

SIERPIEŃ ♥


wady: 

1. Niedługo kończą się wakacje :c

zalety:

1. This is Us ( 1D in 3D ) Film o One Direction. Premiera w Polsce - 30 Sierpnia

2. Moje urodziny - 5 sierpień


 Na pewno znajdzie się jeszcze wiele innych wad i zalet, ale te są takie no, podstawowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz